Warszawski Dzień

Dieta dla mieszkańców Warszawy i Poznania

Smakuj się dniem!

Warszawski Dzień to nie tylko pięć posiłków, które będą na Państwa czekać codziennie rano. Naszym celem jest dostarczenie smaku, który zaspokoi najbardziej wybrednych, wygody, dzięki której nie będą Państwo myśleli o przygotowywaniu posiłków, zdrowia, które jest po prostu bezcenne, oraz czasu dla rodziny, najbliższych i samego siebie. Pragniemy zmienić Twój Dzień na lepsze.

Każdy z Państwa może mieć inną motywację do skorzystania z usług cateringu dietetycznego. Cały czas rozwijamy się i dążymy do tego, aby Warszawski Dzień był w stanie odpowiedzieć na wiele różnych potrzeb. Czasem głównym powodem może być chęć utraty zbędnych kilogramów, innym razem oszczędność czasu, lub wygoda jaką daje nasza dieta.

Ponieważ twórcy Warszawskiego Dnia to przede wszystkim miłośnicy dobrej kuchni, z Mateuszem Gesslerem na czele, oferujemy Państwu doskonały smak posiłków, który zaspokoi nawet najbardziej wybrednych koneserów. Dla tych z Państwa, dla których priorytetem jest zdrowie, gwarantujemy najlepszą jakość produktów z których powstają dania, oraz zbilansowane przez dietetyka wartości odżywcze zestawów.

Warszawski Dzień to projekt, w którym postawiliśmy sobie za cel spełnienie wszystkich powyższych oczekiwań, oraz wyznaczenie nowej jakości świadczenia usług. Dbamy o każdy element, zaczynając od wyboru najlepszych składników dań, przez estetykę podania posiłków, po indywidualną obsługę i dostawę zawsze na czas i miejsce. Życzymy smacznego Dnia!