Warszawski Dzień by Mateusz Gessler. Najwyższa jakość, wspaniały smak!

Zdrowa dieta jest gwarancją energii i dobrego samopoczucia przez cały dzień – jest to rzecz niezbędna przy aktywnym trybie życia. Jednakże cena, jaką musimy zapłacić za idealną figurę, dla wielu osób jest zbyt wysoka, wymaga bowiem wielu wyrzeczeń.

Warszawski Dzień świadczy kompleksowe usługi osobom dbającym o zdrowy tryb życia, dla których ważna jest zbilansowana dieta. Dieta z dowozem polega na przygotowywaniu i regularnym dostarczaniu pod wskazany adres zdrowych, pożywnych i zgodnych z zaleceniami dietetyka posiłków.

W odróżnieniu od innych firm, nasze posiłki przygotowujemy w Restauracji Warszawa Wschodnia i dbamy, aby ich jakość, smak i kompozycja podania również odpowiadały standardom restauracyjnym. Są one następnie dostarczane pod wskazany przez Państwa adres. „Dieta pudełkowa” jest coraz popularniejsza.

W okresie dostaw mogą Państwo skorzystać z usług wykwalifikowanego dietetyka, który służy cenną radą oraz pomoże wybrać dietę o odpowiedniej wartości kalorycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich dbających o swoje zdrowie i sylwetkę warszawiaków do skorzystania z usług naszej firmy. Dowóz obejmuje teren całego miasta, a posiłki mogą być dostarczane zarówno do domu, jak i do pracy.

Mamy nadzieję, że obdarzycie nas Państwo zaufaniem i wypróbujecie naszą dietę.