Menu

Catering dietetyczny – menu

W kuchni Warszawskiego Dnia nie ma mowy o kompromisach. Robimy wszystko, aby nasze dania były dopracowane tak jak w Restauracji. Aby zaoferować Państwu najlepszy produkt na rynku, dbamy o każdy szczegół. Używamy jedynie najwyższej jakości produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców, stosujących naturalne metody produkcji. Głęboko wierzymy w sezonowość kuchni, dzięki której można przygotowywać dania z produktów, które są w danym czasie najlepsze jakościowo.
Warzywa i owoce które znajdziesz w naszych posiłkach zawsze będą świeże i pełne smaku.

Nie używamy gotowych pół-produktów, ponieważ nasi kucharze wszystko przygotowują od podstaw sami. Pieczywo, które znajdziesz jako dodatek do niektórych dań jest pieczone przez nas na miejscu, musli komponujemy z wartościowych ziaren i bakalii, przygotowujemy sosy, puddingi, kisiele, buliony…
Z najlepszych produktów, pod wymagającym okiem Mateusza Gesslera.

Ponadto mając w na uwadze hasło „jesteś tym, co jesz”, menu komponowane jest z produktów spożywczych, które są bogate w składniki odżywcze i przez to korzystne dla naszego zdrowia. Korzystając z diety Warszawskiego Dnia, przekonają się Państwo, że obfituje ono w produkty powszechnie znane jako „superfoods”, które mają udowodnione działanie pro-zdrowotne. Orzechy, owoce goji, acai, naturalny miód z polskich pasiek, nasiona i pestki, kiełki, rośliny strączkowe, jarmuż, szpinak, amarantus, komosa ryżowa, kasze, suszone owoce, awokado, ryby, płatki owsiane, olej lniany, olej kokosowy, świeże i suszone zioła oraz wiele więcej codziennie zagoszczą w Państwa jadłospisie.
Warszawski Dzień to więcej niż catering dietetyczny, to sposób na poprawienie samopoczucia i zdrowia. To posiłki przygotowane z pasją do gotowania, dzięki którym rozsmakujesz się w zdrowym żywieniu.