Detoks sokowy

Zacznij dietę od oczyszczenia organizmu!

Pakiety Warszawski Dzień by Mateusz Gessler & Cleanse Me

Detoks sokowy & zdrowa, zbilansowana dieta

Połączyliśmy wiedzę ekspertów, aby stworzyć receptę na zdrowie. Pakiet łączący kurację sokową Cleanse Me z cateringiem dietetycznym Warszawski Dzień jest najbardziej skutecznym środkiem do zmiany nawyków żywieniowych na lepsze.

Zacznij od oczyszczenia organizmu

Zanieczyszczone powietrze oraz substancje chemiczne zawarte w żywności i wodzie powodują, że każdego dnia nasze ciało kumuluje silne toksyny. Co jakiś czas organizm potrzebuje porządnego wsparcia, gdyż sam nie radzi sobie z usunięciem ich nadmiaru. Nadmiar toksyn kumuluje się, co skutkuje osłabieniem, brakiem koncentracji, niechęcią do pokonywania codziennych wyzwań, obniżeniem odporności.
Kuracja oczyszczająca Cleanse Me to najszybszy sposób na skuteczną walkę z toksynami, które zalegają w Twoim organizmie. Cleanse Me to w 100% świeże i naturalne soki, wytwarzane w oparciu o surowe owoce i warzywa oraz pełne wartości odżywczych mleko z orzechów nerkowca. Soki pozyskiwane są dzięki nowoczesnemu urządzeniu hydraulicznemu, które potrafi wydobyć każdą kroplę wartości odżywczych z warzyw i owoców - tego nie zapewni Ci żadna, nawet najbardziej profesjonalna, wyciskarka do soków.
Jeden dzień kuracji obejmuje 6 butelek o pojemności 0,473 ml. Każda porcja soku Cleanse Me jest przeznaczona do zastąpienia stałych pokarmów i przekąsek Wszystkie napoje zawierają instrukcję, która informuje w jakiej kolejności należy je pić i jakie składniki zawierają.

Przygotuj się do przejścia na zdrowy styl życia

Soki Cleanse Me usuwają toksyny i wspomagają powrót do formy poprzez dostarczanie do krwi łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i enzymów. Kuracja sokowa skutecznie pomoże w odtruciu Twojego organizmu, odciąży układ pokarmowy i da odpoczynek całemu organizmowi.

Kuracja sokowa zwiększy Twoją motywację do kontynuowania dobrych praktyk żywieniowych i doskonale przygotuje organizm do przejścia na zbilansowaną dietę Warszawski Dzień.

Utrwal efekty

Kuracja oczyszczająca pozwoliła na usunięcie toksyn z organizmu i pobudzenie metabolizmu. Aby nie zaprzepaścić tych korzyści, oraz nie narazić się na złe samopoczucie, należy zwrócić szczególną uwagę na dietę w kolejnych dniach. Prawdopodobnie w ciągu detoksu Twoja waga spadła o 1-2kg, więc jeśli nie chcesz aby te kilogramy wróciły, zadbaj o regularne, lekkostrawne posiłki. Z przyjemnością przygotujemy je dla Ciebie i dostarczymy codziennie rano prosto pod wskazany adres. Warszawski Dzien zadba o to, aby dostarczyć Twojemu organizmowi pełnowartościowego, zdrowego paliwa w postaci świeżych, najwyższej jakości, naturalnych produktów.

Smakuj się każdym dniem

Każdy z nas może mieć inną motywację do podjęcia diety. Zgubienie zbędnych kilogramów, poprawa samopoczucia, zadbanie o zdrowie, oszczędność czasu i wygoda. My wiemy, że zdrowa, zbilansowana dieta to doskonały prezent dla Twojego organizmu. Jedząc regularne, urozmaicone posiłki z najwyższej jakości produktów pracujesz na swoje zdrowie w przyszłości, ograniczasz ryzyko chorób, regulujesz metabolizm i poprawiasz kondycję skóry, włosów i paznokci.

Podejmij wyzwanie, spróbuj naszej połączonej kuracji oczyszczającej Cleanse Me z dietą Warszawski Dzień. Nastaw się na zdrowie!

Dostępne Pakiety:

Wybierz pakiet odpowiedni dla Ciebie:

1
Kuracja miesięczna
Obejmuje 3 dni detoksu sokowego Cleanse Me oraz 17 dni diety Warszawski Dzień Kuracja Cleanse Me Slim lub Clarify Me
Z dietą w wersji diety wegetariańskiej
1659 zł
Z dietą w wersji diety klasycznej (mięsnej)
1749 zł
2
Kuracja 2-tygodniowa
Obejmuje 2 dni detoksu sokowego Cleanse Me oraz 8 dni diety Warszawski Dzień Kuracja Cleanse Me Slim lub Clarify Me
Z dietą w wersji diety wegetariańskiej
839 zł
Z dietą w wersji diety klasycznej (mięsnej)
879 zł

ZAMÓWIENIE Pakietów

Poniższe pakiety obejmują kurację Cleanse Me Slim lub Clarify Me* oraz dietę Classic lub Classic Wegetariańska Warszawski Dzień w dowolnej wersji kalorycznej (1300, 1500, 1800, 2100 lub 2600 kcal).
Start każdej kuracji zaczyna się zawsze od poniedziałku.
Aby dokonać zamówienia wybranego Pakietu prosimy o kontakt na numer
tel. 506 240 295 lub pod adresem e-mail info@warszawskidzien.com

Nasz konsultant skontaktuje się z Państwem tak szybko jak to możliwe.

Ceny specjalne Pakietów obejmują obniżoną cenę na kuracje sokowe oraz abonament diety w Pakiecie, w stosunku do cen regularnych.

Soki z linii Cleanse Me Slim oraz Clarify Me wyprodukowane są z owoców i warzyw pochodzących od lokalnych dostawców.
Prosimy o wybór linii podczas składania zamówienia.

Szczegółowe informacje o sokach wchodzących w skład kuracji znajdziesz na www.cleanseme.pl, pod adresem kontakt@cleanseme.pl lub numerem 516 222 135.