Dieta z dowozem do domu – diety na dowóz – Warszawa

Przygotowanie pełnowartościowych posiłków wymaga czasu. Niezbędna jest bowiem odpowiednia selekcja składników, ich umiejętne dobranie oraz przyrządzenie. Jednym ze sposobów, by oszczędzić mnóstwo czasu, a jednocześnie odżywiać się pysznie i zdrowo, jest skorzystanie z pomocy firm cateringowych, oferujący tak zwaną dietę pudełkową.

Dieta pudełkowa, popularny catering dietetyczny, została opracowana w 2006 roku. Były to czasy, gdy dietetycy udzielali porad jedynie w zakresie treningów i ustalania jadłospisów. W gestii zainteresowanych należało przygotowywanie 5 zdrowych posiłków każdego dnia. W związku z brakiem czasu, a także kosztami wiążącymi się z przygotowywaniem posiłków, nie każdy miał taką możliwość. Dzięki diecie pudełkowej skutecznie rozwiązano ten problem.

Warszawski Dzień zapewnia swoim Klientom możliwość zdrowego żywienia bez konieczności samodzielnego przygotowywania posiłków. Profesjonalni kucharze z restauracji Warszawa Wschodnia zrobią to za Państwa. Każdego dnia dostarczamy Państwu pełnowartościowe posiłki w różnych opcjach. Oferujemy do wyboru trzy rodzaje diet. Pierwsza z nich to wersja Classic, stworzona dla smakoszy dążących do osiągnięcia upragnionej sylwetki w zdrowy i bezpieczny sposób. Pamiętamy również o tych z Państwa, którzy nie jedzą mięsa oraz ryb i proponujemy wersję Wegetariańską. Z myślą o Klientach, którzy chcieliby korzystać z wygody jaką daje dieta Warszawskiego Dnia w czasie pracy, proponujemy 3-daniową opcję Business.

Warszawski Dzień to szeroka oferta i pyszne posiłki każdego dnia!

dieta Classic
 

Classic

Pyszna i zbilansowana dawka zdrowia. Przeznaczona dla osób dbających o utrzymanie szczupłej sylwetki lub chcących zrzucić nadprogramowe kilogramy.

Cena:

od 81,00 zł

za dzień

dieta Classic Wegetariańska
 

Classic Wegetariańska

Bezmięsna odsłona wersji Classic. Oferta wzbogacona o zdrowe i pożywne produkty roślinne.

Cena:

od 77,50 zł

za dzień

dieta Business wersji Classic
 

Business wersji Classic

Klasyka w mniejszym wydaniu. To dieta Classic w wersji 3 – daniowej (z wyłączeniem podwieczorku i kolacji), idealna do zabrania do biura.

Cena:

od 70,00 zł

za dzień

dieta Business wersji Classic Wegetariańska
 

Business wersji Classic Wegetariańska

Klasyka w mniejszym wydaniu. To dieta Classic Wegetariańska w wersji 3 – daniowej (z wyłączeniem podwieczorku i kolacji), idealna do zabrania do biura.

Cena:

od 70,00 zł

za dzień

dieta Bez Laktozy
 

Bez Laktozy

Skomponowana dla osób ze szczególną wrażliwością na występowanie laktozy w posiłkach.

Cena:

od 81,00 zł

za dzień

dieta Bez Laktozy - Wegetariańska
 

Bez Laktozy - Wegetariańska

Skomponowana dla osób ze szczególną wrażliwością na występowanie laktozy w posiłkach. Dieta w wersji wegetariańskiej.

Cena:

od 77,50 zł

za dzień