Dietetyczne posiłki – dieta z dostawą do domu

Marzysz o szczupłej sylwetce, lecz nie masz czasu na codzienne przygotowywanie odpowiednich posiłków? Nie posiadasz stosownej wiedzy, choć chciałbyś odżywiać się zdrowo? Znamy rozwiązanie Twoich problemów. Receptą na sukces jest dieta z dostawą do domu przygotowana przez Warszawski Dzień.
Z nami będzie nie tylko dietetycznie, lecz przede wszystkim pysznie i zdrowo!

Nasi kucharze przygotowują wszystkie posiłki w konsultacji z dietetykiem. Dzięki temu nie brakuje im obłędnego smaku, ale również niezbędnych dla zdrowia wartości odżywczych. Swoją ofertę opracowaliśmy w oparciu o trzy rodzaje diet – klasyczną, wegetariańską i biznesową. Każda z nich składa się z najwyższej jakości, świeżych i nieprzetworzonych produktów, dbających o doskonały aromat potraw. Dlatego bez względu co wybierzesz, nasze posiłki z dostawą do domu zaspokoją nawet najbardziej rygorystyczne wymagania.

Wiedząc, że sekret zdrowego odżywiania tkwi w regularnym spożywaniu pełnowartościowych posiłków, nasze dania dostarczamy Państwu każdego dnia do domu. Warszawski Dzień pozwoli zapomnieć o konieczności liczenia kalorii, samodzielnym gotowaniu i zabieganiu o wyjątkowy smak – wszystko zrobimy samodzielnie. W Państwa gestii zostanie delektowanie się aromatycznymi potrawami i odkrywanie nowych smaków – nasze dietetyczne posiłki w miesięcznym abonamencie nie powtarzają się, są wyjątkowe każdego dnia!